وبسایت تاپ چین ضمن قدردانی از اعتماد شما، قوانین و مقررات استفاده از سایت را در این صفحه منتشر کرده و اگر تغییراتی در آن ایجاد شود همینجا به روزرسانی خواهد کرد بنابراین بر عهده کاربران عزیز است که پیش از استفاده از سایت این صفحه را مطالعه بفرمایند.

حریم خصوصی:

سایت تاپ چین اطلاعاتی چون نام، شماره تلفن همراه، ایمیل، آدرس و …. را برای ارایه خدمات و اطلاع رسانی به کاربران جمع آوری میکند و حفظ امنیت این اطلاعات شخصی و محتویات حساب کاربری افراد را در حد توان به عهده دارد. از طرفی کاربران مسوولیت تمام فعالیت هایی که با حساب کاربری خود انجام میدهند را بر عهده دارند و باید مراقب رمز عبور خود باشند.

راهنمای خرید:

برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود میتوانید در منوها جستجو کرده و از فیلترهای جستجو کمک بگیرید. بعد از انتخاب محصول دلخواه  خود حتما به تاریخ تحویل دقت کنید. بعضی از کالاها در انبار موجود بوده و قیمت و وزن آن به طور دقیق مشخص می باشد و ارسال آن همانروز یا فردا صبح انجام میشود. کالاهایی که موجود نیست بسته به نوع کار از سه تا هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساختش انجام شده و به دست شما برسد در این حالت ابتدا پیش فاکتور صادر شده و مبلغ بیعانه توسط کاربر پرداخت میگردد پس از تکمیل ساخت، فاکتور نهایی صادر شده و به کاربر اطلاع داده میشود تا نسبت به پرداخت بقیه مبلغ اقدام کند.

نحوه تحویل و ارسال سفارش:

کاربران عزیز میتوانند محصولات خریداری شده را به یک آدرس مشخص یا در شعبه های ساعتچی تحویل بگیرند، بدین منظور باید در هنگام خرید محل تحویل سفارش را مشخص کنند.

زمان ارسال:

با توجه به اطلاعات قرار گرفته شده در وبسایت زمان حدودی ارسال کالا برای شما نمایش داده می شود.

روز های کاری سفارش سایت

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. دیجی‌کالا به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

امنیت در خرید فروشگاه تاپ چین

فروشگاه اینترنتی تاپ چین جهت بالا بردن امنیت اطلاعات در درگاه پرداخت آنلاین مشتریان از گواهینامه SSL استفاده میکند تا آسودگی خاطر و خریدی مطمئن را فراهم سازد.
فروشگاه تاپ چین طی قراردادی با بانک ملت و شرکت زرین پال، امکان پرداخت امن به صورت آنلاین را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است.
تأمین امنیت اطلاعات حساب‌ها و کارت‌های بانکی مشتریان وب‌سایت فروشگاه تاپ چین، به عهده‌ی بانک‌های طرف قرارداد است. این بانک ‌ها برای بالابردن امنیت اطلاعات، در درگاه پرداخت آنلاین خود از یک گواهی‌نامه‌ی SSL استفاده می‌کنند که از گواهی‌نامه‌ی SSL وب‌سایت سنسی مستقل است.
لازم به ذکر است که هیچ‌کدام از اطلاعات شخصی حساب بانکی مشتریان، شامل رمز اینترنتی، کدهای امنیتی، تاریخ انقضاء و موارد مشابه، توسط بانک به فروشگاه تاپ چین اعلام نمی‌شود. این اطلاعات نزد بانک محفوظ خواهد بود.
توجه داشته باشید فروشگاه اینترنتی تاپ چین برای بالابردن سطح امنیت پرداخت ها، گواهینامه ی SSL دارد و به همین دلیل توانسته از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت، نماد اعتماد دو ستاره دریافت کند، صحت اعتبار فروشگاه آنلاین سنسی را می توانید با کلیک کردن برو روی نماد اعتماد فروشگاه که در پایین صفحه اول سایت درج شده کنترل کنید.